30 WRZEŚNIA 2014 - UROCZYSTE PASOWANIE NA GIMNAZJALISTĘ

30 września2014 roku uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci do grona społecznościuczniowskiej Gimnazjum im. Świętej Królowej Jadwigi  w Wólce Podleśnej. Uczniowie jak co rokuzłożyli uroczyste ślubowanie; następnie Pani dyrektor dokonała pasowaniasymbolicznym ołówkiem, przyjmując uczniów  klasy I do społeczności szkolnej.

Po częścioficjalnej odbyły się otrzęsiny przygotowane przez kolegów i koleżanki z klasyII gimnazjum. Zgodnie z tradycją pierwszaki musiały wykazać się sprawnością ipoczuciem humoru. Następnie uczniowie udali się na poczęstunek przygotowany przezrodziców z klasy I. Po czym tanecznym krokiem przystąpili do zabawy w rytmie dyskotekowych przebojów.

30 WRZEŚNIA 2014 - UROCZYSTE PASOWANIE NA GIMNAZJALISTĘ

Album ze zdjęciami Google+ - „30 WRZEŚNIA 2014 - UROCZYSTE PASOWANIE NA GIMNAZJALISTĘ”