AKCJA „ZAMIAST LIZAKA DAJ GROSIK DLA PSIAKA”

W miesiącach październiku i listopadzie w naszej szkoleodbyła się akcja „Zamiast Lizaka Daj Grosik Dla Psiaka”. Podczas której ZarządKlubu „Kundelek” zbierał dary rzeczowe oraz fundusze na rzecz Schroniska„Kundelek” w Rzeszowie. Do akcji włączyła się cała społeczność szkolna orazprzedszkolaki. Na korytarzu obok szatni została wykonana gazetka tematyczna, zktórej można było dowiedzieć się w jaki sposób można pomagać schronisku, jakmożna zaadoptować psa lub kota ze schroniska, po co musimy dbać o zwierzętaszczególnie zimą?   Dlaczego zanim weźmiesz psa lub kota trzebadobrze to przemyśleć ? Ponieważ jest to ogromna odpowiedzialność. Zwierzęta tonie zabawka, której można się pozbyć wyrzucając do kosza.

Akcja przebiegła pomyślnie zebraliśmy 200 zł oraz karmę ,miski, kocyki i ręczniki, które pomogą w utrzymaniu zwierząt. Dary te ipieniądze zostały przekazane do schroniska 30 listopada przez naszego opiekunapanią Małgorzatę  Proskura – Buczak.

Serdeczniedziękujemy               Zarząd SzkolnegoKlubu „Kundelek”