AUDYCJA MUZYCZNA STYCZEŃ 2019

Dnia 18stycznia 2019 roku muzycy z Filharmonii Rzeszowskiej zabrali dzieci z naszegoprzedszkola w świat muzyki contry. Na początku audycji zagrali znaną wszystkimpiosenkę pt. „Bonanza”, aby naprowadzić przedszkolaków na rodzaj tej muzyki. Powiedzieliim również, że country kojarzy się nie tylko z farmerami i kapeluszamikowbojskimi, ale także z ludźmi ciężko pracującymi i stylem życia w USA.

Jednakmuzyka country to przede wszystkim połączenie różnych stylów muzycznych.Piosenki country były śpiewane przez kowbojów i opowiadały o życiu emigrantów. Jeden z muzyków wcielił się w rolę kolejarza iopowiedział dzieciom w formie piosenki o tamtych czasach. Przedszkolaki były zaciekawionemuzyczną opowieścią i z zachwytem obserwowały przedstawienie muzyka. Na koniec nagrodziłygo gromkimi brawami.

(Aby wyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)