BAL KARNAWAŁOWY 2019

Karnawałto niezwykle miła tradycja, która przepełniona jest muzyką i zabawą. Ważnymelementem tego okresu z pewnością są bale karnawałowe. Organizowany balkarnawałowy dla przedszkolaków to dzień  częstowyczekiwany przez wiele tygodni. Jest to atrakcja bardzo lubiana przez wszystkiedzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości.

Wnaszym przedszkolu Bal Karnawałowy odbył się 5.02.2019r.

Tego dnia już od samego rana w przedszkolu spotkaćmożna było kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów bajek, a takżeprzedstawicieli różnych zawodów. W salach przedszkolnych można było spotkaćwróżki, królewny, piratów, policjantów, Spider-Mana...i wiele innychpostaci.

Natą wyjątkową okazję jaką był Bal, zaprosiliśmy do jego prowadzenia wodzireja,który zachęcał wszystkich przedszkolaków do tańca przygotowaną muzyką.Wszystkie dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc razem ze swoimi paniami
wzabawach. W sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy wesoło się bawili,uśmiech nie znikał z twarzy pomimo małego zmęczenia.  Po kilku chwilach wypoczynku i słodkiejprzekąski muzyka znowu porwała wszystkich do tańca. Kiedy czas zabawy dobiegłkońca dzieci
z żalem opuszczały salę.

Dziecimiały okazję zapozować także do indywidualnych zdjęć wykonywanych przez Paniąfotograf.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radościnaszym wychowankom.

(Aby wyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)