„BAL KARNAWAŁOWY” 2020

Karnawałto miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementemtego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły,często wyczekiwany przez wiele tygodni. Taki bal jest atrakcją bardzo lubianąprzez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Wnaszym przedszkolu bal karnawałowy odbył się 6.02.2020r. Tego dnia już od samegorana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane byłyza bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkaćwróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów,Spider-Mana, Batmana... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Pośniadaniu dzieci razem ze swoimi Paniami udały się w barwnym korowodzie na salęgimnastyczną, gdzie czekała na nich niezapomniana zabawa. Przedszkolakiuczestniczyły w tańcach oraz konkursach. Cały czas muzyka porwała wszystkich dotańca w rytm greckiej muzyki, "Kaczuch" i innych przebojów, znanych najmłodszym. Dzieci przebrane w różne postaci mogłysię zaprezentować przed całą społecznością przedszkolną.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej ibajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszymprzedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom zazaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny balkarnawałowy już za rok.

(Aby wyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)