Bale karnawałowe 2013

W styczniu w naszej szkole odbyłysię bale karnawałowe. Pierwsi bawili się uczniowie klas IV – VI. 22 stycznia ogodzinie 16 pięknie udekorowany korytarz szkolny wypełnił się księżniczkami,piratami, postaciami z bajek i innymi pomysłowo poprzebieranymi dziećmi.Wszyscy świetnie bawili się przy muzyce zaproponowanej przez ucznia naszegogimnazjum – Mateusza Misia. Wielu z nich zgłosiło się do konkursów, któreprzygotowały uczennice gimnazjum: Kasia Gawryś i Paulina Gaweł.

TytułKrólowej i Króla Balu zdobyli Magdalena Dyrkacz z klasy IV i Marcin Michnoz klasy VI. W przerwie uczestnicy zabawy posilili się pysznymi kanapkamiprzygotowanymi przez Radę Rodziców, a na zakończenie otrzymali słodki prezent.

Dzieńpóźniej bawili się gimnazjaliści, a w sobotę – 26 stycznia od rana, dzieci zprzedszkola, zaś od południa uczniowie klas I – III SP. Zabawy dla tych grupprowadzili wodzirejowi. „Maluchom”, pięknie przebranym za różne postaci  z bajek, licznie towarzyszyli rodzicie,którzy aktywnie włączali się do zabawy. Balowi towarzyszyły cukrowe konkursy, wktórych uczestniczyły wszystkie dzieci i wszystkie były nagradzane drobnymiupominkami przygotowanymi przez Radę Rodziców.

Dzieciprzedszkolne oraz uczniowie klas I – III na koniec zabawy otrzymywały paczkiwypełnione słodkościami.

Następne bale już za rok.