BIEG PO ZDROWIE - WYNIKI

I BIEG PO ZDROWIE

Po raz pierwszy wnaszej szkole zorganizowaliśmy „wspólne bieganie”. Do uczestnictwa zaprosiliśmydzieci przedszkolne, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, nauczycieli orazrodziców.
            17 października po zajęciachlekcyjnych wszyscy zebraliśmy się na parkingu obok pomnika Św. Floriana.  Krótką rozgrzewkę przeprowadziły panie – A.Możdżeń i E. Ataman. Jako pierwsi wystartowali uczniowie klas gimnazjalnych,następnie uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej na dystansie około 2400 m. Kolejnagrupa biegaczy to uczniowie klas I – III szkoły podstawowej, którzy mieli dopokonania nieco krótszy odcinek, bo około 1000 m. Jako ostatni wystartowałydzieci przedszkolne z najstarszej grupy i  pokonały odcinek o długości około 400 m,  oni też jako pierwsi pojawili się na mecie.Wraz z uczniami pobiegli nauczyciele  –p. A. Możdżeń, p. D. Czyjt, p. E. Ataman, p. E. Niedźwiedź, p. I. Dziągwa, p.M. Kowal, p. K. Gdula, p. Ż. Telbyło, p. M. Więcek oraz rodzice – panie B.Piekło, A. Pietrzyk, E. Urbanik i panowie D. Kowal, P. Jakubowski.

Na mecie  finiszował Marcin Orłoś z klasy III G. Wkrótcepojawili się kolejni uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej wraz z opiekunamii rodzicami.

Zwycięzcą jest każdy uczestnik biegu, ponieważnajważniejszy był udział i jego ukończenie. Gratulujemy wszystkim!

Pierwsi dobiegający do mety  z każdej grupy zostali uhonorowani nagrodaminiespodziankami, które na zakończenie imprezy wręczyła im pani dyrektor W.Budzisz.

Byli to: Bartłomiej Kuźniar      zgrupy  6-5 latków  (chłopiec jest 5-latkiem)

Marcin Orłoś                  ucz.klasy III G

Piotr Janda                    ucz. klasy V SP

Eryk Piekło                     ucz. klasy III SP

oraz Pani Barbara Piekło

Serdecznie dziękujemy OSP z Wólki Podleśnej, naszejabsolwentce Agacie Lech  oraznauczycielom i pracownikom obsługi, którzy czuwali nad bezpiecznym przebiegiemimprezy.

Mamynadzieję, że wszyscy  poczuli się dumni zukończenia biegu
 i chętnie wezmą udział w kolejnychakcjach - następna już na wiosnę.

ZAPRASZAMY!

BIEG PO ZDROWIE - WYNIKI

Album ze zdjęciami Google+ - „BIEG PO ZDROWIE - WYNIKI”