„BOHATERON W NASZYM PRZEDSZKOLU”

Grupa przedszkolna "0" wzięła udział wogólnopolskiej akcji „BohaterOn- włącz historię!” poświęconej promowaniuhistorii Polski XX wieku oraz upamiętnianiu uczestników Powstania Warszawskiegopoprzez działania edukacyjne.

Najpierw odbyły się zajęcia, na których dzieci wysłuchałyopowiadania; obywały się także rozmowy na temat powstania, powstańców, tego jakwyglądało miasto Warszawa w czasie wojny, dlaczego ludzie postanowili walczyć.Wyświetlona została także autorska prezentacja dotycząca symboli powstania.Dzieci zapoznały się również z piosenkami powstańczymi.

Na koniec zajęć przedszkolaki wykonały praceplastyczne, które połączyliśmy w jeden album zadedykowany Panu BolesławowiWalterowi- jednemu z Powstańców Warszawskich. Zamieściliśmy też krótki listz pozdrowieniami od naszej grupy. Mamy nadzieję, że nasz prezent sprawiPanu Bolesławowi radość ;)

(Abywyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)