„CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM” – LISTOPAD 2019

W listopadzie, w grupie „Gumisiów”, odbyło się kolejne spotkanie w ramach programu „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Tym razem naszym gościem byłaPani Beata Bońkowska, mama Filipa. Utwory, które wybrała do głośnego czytaniasą bardzo znane naszym podopiecznym. A mowa tutaj o bajkach: „Kot w butach” oraz „O smoku wawelskim”. Dzieci z przyjemnością wysłuchały czytanych utworów. Oglądały kolorowe ilustracje,które jeszcze bardziej rozbudziły ich wyobraźnię. Chętnie wypowiadały się na temattreści wysłuchanych baśni.

Serdecznie dziękujemy Pani Beacie Bońkowskiej,która bardzo często odwiedza naszą grupę, by głośno poczytać dzieciom.

Spotkania z bliskimi na terenie placówki mająwpływ na integrację obu środowisk. Są również wspaniałym przeżyciem dlaprzedszkolaków.

(Aby wyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)