"Cała Polska Czyta Dzieciom"

W ramach akcji „Cała Polska CzytaDzieciom”, w listopadzie odwiedziła  nasPani Izabela Kozik, mama Szymona z grupy „SŁONECZEK”.

PaniIzabela przyniosła kilka ulubionych książeczek Szymona. Spośród nichprzedszkolaki wybrały bajki pt.: „Smerfochłonne zwierciadło” oraz „UrodzinyPuchatka”. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów. MamaSzymona przeniosła naszych podopiecznych w bajkowy, magiczny świat,wprowadzając atmosferę przepełnioną tajemniczością. Znakomicie odzwierciedliłatreści humorystyczne, które wywołały wiele radości i uśmiechów na twarzachmałych słuchaczy.

Nazakończenie przedszkolaki nagrodziły Panią Izabelę gromkimi brawami iserdecznie podziękowały za miło spędzony czas.

(Aby wyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)