"CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM"

Nasze przedszkole już kolejny rokkontynuuje udział w akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Codziennieprzed śniadaniem oraz w trakcie poobiedniego odpoczynku czytamy naszympodopiecznym literaturę dziecięcą. Oprócz wychowawców raz w miesiącu do akcjiwłączają się członkowie rodzin przedszkolaków oraz pracownicy naszej placówki.

We wrześniu grupę „Gumisiów” odwiedziłaPani Agnieszka Gielarowska, która na co dzień pełni funkcję pomocy nauczycielaw naszym przedszkolu. Zaprezentowała dzieciom baśnie pt.: „Dzielny ołowiany żołnierzyk”oraz „Złotowłosa i trzy niedźwiedzie”. Mali słuchacze bardzo uważnie i zogromnym zaciekawieniem wysłuchali czytanych utworów. Natomiast piękneilustracje jeszcze bardziej wzbogaciły ich przeżycia. Przedszkolaki chętniewypowiadały się na temat wysłuchanych baśni, dzieliły się swoimispostrzeżeniami. Na zakończenie podziękowały Pani Agnieszce za miło spędzonyczas.

Serdeczniezapraszamy rodziców i innych dorosłych członków rodzin naszych przedszkolakówdo włączenia się
w realizację akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

(Aby wyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)