"CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM" STYCZEŃ 2019

W styczniu odbyło się kolejnespotkanie  w ramach akcji „Cała PolskaCzyta Dzieciom”. Tym razem grupę „SŁONECZEK” odwiedziła Pani Danuta Drzał,babcia Antosia i Julki.

Pani Danuta przyniosła kilkaksiążeczek, które bardzo często czyta swoim wnukom. Spośród nich przedszkolakiwybrały bajki pt.: „Pinokio” oraz „Franklin i kask rowerowy”. Mali słuchacze zogromną uwagą śledzili losy tytułowych bohaterów a przepiękne ilustracjejeszcze bardziej wzbogaciły ich przeżycia. Na zakończeniePani Danuta poczęstowała wszystkie dzieci słodkościami w postaci galaretek icukierków. Nasi podopieczni serdecznie podziękowali naszemu gościowi inagrodzili gromkimi brawami.

Ogromnie zachęcamy rodziców,dziadków oraz rodzeństwo przedszkolaków do włączenia się w realizację akcji„Cała Polska Czyta Dzieciom”.

(Aby wyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)