PROGRAM „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”

W rozwoju i wychowaniu dzieckaprzypisujemy ważną rolę kontaktom z książką już od najmłodszych lat.Nasze przedszkole należy do klubu czytających przedszkoli irealizuje program „Cała Polska czyta dzieciom”.

Głównymicelami programu jest:

-        kształtowanie u dzieci zainteresowańczytelniczych,

-        propagowanie literatury dziecięcejpolskich i zagranicznych autorów,

-        rozwijanie aktywności twórczejdziecka we wszystkich sferach, a w szczególności  w sferze rozwoju słownictwa, wyobraźni.

W ramach cyklu spotkań pt.: ,,Cała Polska Czyta Dzieciom’’, zapraszamy doprzedszkola rodziców, którzy  przychodzą iczytają dzieciom ulubione bajki. Dziękujemy za aktywne włączanie się do akcji(Joanna Ostrowska, Piotr Cisek, Beata Lech, Lucyna Wiercioch, GrzegorzBerkowicz, Małgorzata Techman, Joanna Jakubowska, Lucyna Tomasik, AnnaSchodzińska, Katarzyna Jakubowska).

Czytajace Przedszkole

Album ze zdjęciami Google+ - „Czytajace Przedszkole”