DLA BABCI I DZIADKA

Dnia 07. 0220017 r. w naszej szkole  odbyła sięuroczystość środowiskowa  z okazji DniaBabci i Dziadka. Uczniowie klas I- III zaprosili swoje Babcie i swoich Dziadkówna Ich święto. Wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowali program artystyczny pt. Dla Babci i dla Dziadzia.Uśmiechnięci, szczęśliwi, w strojach galowych pięknie zaprezentowali swoimBabciom i Dziadkom piosenki i wiersze ; dziękując w nich za miłość,cierpliwość, troskę, dobro, opiekę i pomoc. Dziadkowie ze wzruszeniem obejrzeliwystępy swoich wnucząt, nagrodzili je gromkimi brawami. Następnie wnuczętaobdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami.

Do organizacjiuroczystości włączyli się również rodzice przygotowując poczęstunek.

Ta uroczystośćsprzyja zacieśnianiu więzi rodzinnych. Jest okazją do kształtowania postawprorodzinnych. Podczas spotkań widać wielką miłość, która łączy Dziadków iWnuki.