Dzień Babci i Dziadka 2017

W dniach: 6,7, 8 lutego dzieci z Przedszkola w Wólce Podleśnej świętowałyDzień Babci i Dziadka.

W tych dniach przybyły do nas kochane Babcie i Dziadkowie, a dzieciczekały na nich  ze specjalnieprzygotowanymi niespodziankami.

Przedszkolakiz każdej z grup przedstawiały specjalne programy dla dziadków: każde pięknierecytowało wiersze i śpiewało piosenki, były specjalne stroje, rekwizyty awszystko po to by sprawić jak największą radość naszym Babciom i Dziadkom. Powystępach dzieci odśpiewały Dziadkom „Sto lat”, składały życzenia i wręczaływłasnoręcznie przygotowane prezenty: zdjęcia w pięknie ozdobionych ramkach. Dożyczeń dla Babć i Dziadków dołączyła się również Pani Dyrektor i wychowawczyniegrup. Następnie Dziadkowie wraz z dziećmi spędzili miło czas przy przygotowanymna tę okazję przez Rodziców słodkim poczęstunku, na rozmowach i wspólnych zabawachprzy muzyce dziecięcej.

Ten dzieńprzyniósł wiele radości zarówno naszym kochanym Babciom i Dziadkom, jak i  przedszkolakom.