DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

Wdniu 6 czerwca 2014r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona- Św. KrólowejJadwigi.

I część- to prezentacja dorobkuartystycznego szkoły. Wystąpili laureaci konkursów piosenki i recytatorskichoraz gimnazjaliści z II klasy z najlepszymi projektami edukacyjnymi.

Po uroczystej Mszy Św. w kościelerozpoczęło się ciekawe widowisko zatytułowane: „Św. Królowa Jadwiga - droga kuświętości.” Na scenie ujrzeliśmy 10- letnią przyszłą królową, która od swejopiekunki oraz matki dowiaduje się o kraju, którego ma zostać królową, anastępnie prześledziliśmy działalność naszej patronki- już jako królowej- którawyniosła ją na ołtarz. Występ wzbogaciły stroje z epoki, scenografia iodpowiednio dobrana muzyka oraz pieśni w wykonaniu chóru.

Przedstawienie bardzo się podobało izostało nagrodzone gromkimi brawami.

DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

Album ze zdjęciami Google+ - „DZIEŃ PATRONA SZKOŁY”