DZIEŃ WIGILIJNY

W dniu 19 grudnia 2013r. przeżywaliśmy w naszej szkole DzieńWigilijny. Szczególna świąteczna atmosfera towarzyszyła wszystkim już od rana,a to za sprawą. „klasowych wigilii” stanowiących preludium do wspólnegoświętowania Bożego Narodzenia w rodzinach.

Święta BożegoNarodzenia to czas szczególny, czas radości, gdy nasze serca stają się bardziejotwarte na drugiego człowieka, bo przecież

każdy z utęsknieniemczeka na ten czas,
                                                                                        bo wtedy Wigilijny Wieczór łączy nas,
                                                                                        a ciepło rodzinne otacza nasz dom
                                                                                        gdy śpiewamy kolędy co rok”.

Nie jest to oczekiwanie na próżno. Każdy człowiek, niezależnie od sytuacji,wieku może doświadczyć „cudu narodzin” Boga w swoim życiu. Tam gdzie jest Bógpanuje pokój, radość, wolność, miłość, zaufanie.

Takim przesłaniem nadziei, na nadchodzące Święta WcieleniaSyna Bożego, podzielili się z nami  „młodzi aktorzy” podczas przedstawieniabożonarodzeniowego w Dniu Wigilijnym.

Program „Światło zwycięża mrok” został przygotowany przezuczniów naszej szkoły z kl. IV, V, VI i I Gimnazjum pod okiem opiekunek SKC.

Społecznościlokalnej został on zaprezentowany, w kościele parafialnym, w niedzielę 5stycznia 2014r.

WIGILIA 2013

Album ze zdjęciami Google+ - „WIGILIA 2013”