DZIEŃ ZIEMI

5 maja wnaszej szkole po raz dziewiętnasty odbył się uroczysty Dzień Ziemi, któryzaszczycił Wójt Gminy Trzebownisko oraz nauczyciele przyrody, biologii i chemiiwraz ze swoimi uczniami z terenu naszej gminy.

W pierwszej części został podsumowany GminnyKonkurs Ekologiczny. Nagrody i wyróżnienia oraz puchary dla poszczególnychszkół, indywidualne dla uczniów wręczała pani dyrektor naszej szkoły wraz zpanem wójtem. Po czym głos zabrał wójt, który podkreślił wagę konkursu,kształtowania  postaw proekologicznychwśród uczniów                   i dzieci naszej gminy.

W drugiej części uczniowie klas III i IVprzedstawili program artystyczny pt. „Żyj z przyrodą w zgodzie”. Dzieci  pięknie recytowały i śpiewały piosenki, adopełnieniem była śliczna dekoracja. Na koniec wszyscy obejrzeli wystawęplakatów wykonanych przez uczestników konkursu.

DZIEŃ ZIEMI

Album ze zdjęciami Google+ - „DZIEŃ ZIEMI”