GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY

(Aby wyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)

21 marca 2019 r. po raz dwudziesty trzeci w naszej szkole z okazji „Dnia Wiosny” odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny pod hasłem „Zielona Ziemia dla wszystkich – wpływ zanieczyszczeń powietrza na rośliny”. Wzięli w nim udział uczniowie ze szkół podstawowych z : Jasionki, Trzebowniska, Stobiernej 1, Łąki, Wólki Podleśnej, Zaczernia oraz uczniowie z klas trzecich gimnazjum z Nowej Wsi,

Łukawca

, Jasionki, Stobiernej 1, Zaczernia i Wólki Podleśnej. Konkurs uroczyście rozpoczęła pani dyrektor Renata Poźniak witając przybyłych uczniów wraz ze swoimi nauczycielami. Następnie uczniowie rozpoczęli rywalizację od napisania testu wiedzy ekologicznej, który trwał 30 minut. Później przedstawili prezentacje multimedialne, w których pokazali w jaki sposób zanieczyszczenia powietrza wpływają na rośliny. W ostatniej części rywalizowali pokonując tor przeszkód na czas. W ostatniej części komisja oceniła przywiezione przez uczniów prace plastyczne – kolaż. Na zakończenie odbył się poczęstunek. Konkursowi towarzyszyła zdrowa rywalizacja i miła atmosfera.

Rozdanie nagród 25 kwietnia podczas akademii z okazji „Dnia Ziemi”. Serdecznie zapraszamy.

Komisja postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia

w klasyfikacji zespołowej:

I miejsce Szkoła Podstawowa w Wólce Podleśnej

II miejsce Szkoła Podstawowa w Trzebownisku

Szkoła Podstawowa w Jasionce

III miejsce Szkoła Podstawowa w Stobiernej 1

I miejsce Zespół Szkół w Jasionce – Gimnazjum

II miejsce Zespół Szkół w Nowej Wsi – Gimnazjum

III miejsce Zespół Szkół w Wólce Podleśnej – Gimnazjum

w klasyfikacji indywidualnej:

I miejsce A01

II miejsce A02, A03

III miejsce A04

Wyróżnienie A05, A06

I miejsce A07

II miejsce A08

III miejsce A09

Wyróżnienie  A10, A11

Imiona i nazwiska uczestników zostały zakodowane ze względu na RODO. Kody i pozostałe informacje na temat wyników konkursu można uzyskać u pani Małgorzaty Proskura – Buczak pod nr telefonu 666050448.

Serdecznie zapraszam.