Gminny Konkurs Ekologiczny 2015

Gminny Konkurs Ekologiczny

25 marca 2015 roku po raz XIX zorganizowany zostałprzez nasz Zespół Szkół, Gminny Konkurs Ekologiczny. Dla uczniów szkółpodstawowych i gimnazjów działających na terenie Gminy Trzebownisko.

W tym roku hasłem przewodnim konkursu był temat„Zmieniamy nawyki dbamy o klimat”.

Naszkonkurs, oprócz zmagań uczniów  z wiedzyekologicznej, ochrony przyrody, biologii, zawiera współzawodnictwo wprezentacji na określony temat(tym razem było to hasło przewodnie konkursu), wwykonaniu pracy plastycznej ( w tym roku był to album), a także w zawodachsportowych (tym razem był to symulowany bieg z przeszkodami).

Gościliśmy w naszej szkole uczniów z sześciu szkół podstawowych  i siedmiu gimnazjów z terenu gminy.

Mamynadzieję, że uczestnikom w zmaganiach z wiedzą ekologiczną, sportowejrywalizacji towarzyszyła dobra zabawa i humor.

Wszystkim uczestnikom: uczniom i opiekunom – nauczycielom, dziękujemy zaudział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy.