GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „PISANKA I PALMA WIELKANOCNA”

Rodzimatradycja jest bardzo ważnym i cennym dobrem, jakie możemy przekazać przyszłympokoleniom. Kultywując ludowe zwyczaje, tradycyjnie już, jak każdego roku przedNiedzielą Palmową odbył się w naszej szkole GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „PISANKA IPALMA WIELKANOCNA”. Cieszył się on bardzo dużym zainteresowaniem dzieci imłodzieży ze szkół Gminy Trzebownisko. Uczestnicy nawiązując do tradycji,nadesłali na konkurs mnóstwo pięknych pisanek i palm wykonanych z dowolnychmateriałów w różnorodnych technikach plastycznych. Jury musiało się bardzonatrudzić, żeby nagrodzić i wyróżnić najpiękniejsze, najciekawsze i oryginalneprace. Przyznano łącznie 43 nagrody i wyróżnienia.  Palmy i pisanki mogliśmy podziwiać na wystawiezorganizowanej w naszej szkole od 07.04.14 do 11.04.14 r.