GÓRSKA ODZNAKA TURYSTYCZNA

Od września2013 roku w naszej szkole działa Szkolne Koło Turystyczne. Część jego  członków należy do Polskiego TowarzystwaTurystyczno Krajoznawczego. Celem naszego koła jest organizacja  rajdów. Członkowie PTTKmogą zbierać punkty za przebyte kilometry oraz za zdobyte wysokości, które sąwymagane aby uzyskać  Górską OdznakęTurystyczną.

OdznakiTurystyczne

Pani Małgorzata Proskura-Buczak zdobyła już wyższy stopieńodznaczenia -   tzn. małą brązową.

PopularnąOdznakę Górską zdobyli niżej wymienieni uczniowie i nauczyciele naszej szkoły:

1.                OliwiaKoszulińska            7. SzymonLech

2.                JagodaMazur                    8. MartynaSroczyk

3.                FilipKapłan                        9. TomaszPietraszek

4.                WiktoriaMaziarz             10. Nikola Jastrząb

5.                ZuzannaWitek                 11. Pani MałgorzataKowal

6.                AndrzejJakubowski        12. Pani Iwona Dziągwa

Wszystkim gratulujemy i życzymy otrzymania kolejnych odznak    w tym roku po przebytych trasach i zdobytychszczytach.