INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2014/2015 W ZESPOLE SZKÓŁ W WÓLCE PODLEŚNEJ

Inauguracjaroku szkolnego 2014/2015 w Zespole Szkół w Wólce Podleśnej rozpoczęła się 1 września 2014r. o godz 9.00 mszą św.,  którąw parafialnym kościele odprawił ks. proboszcz Waldemar Dopart. Na spotkanie wszkole przybyli uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum, którym towarzyszyłowielu rodziców. Pani dyrektor serdecznie przywitała dzieci, młodzież,nauczycieli, rodziców, pracowników obsługi i podziękowała księdzu proboszczowiza odprawienie mszy św. W swoim wystąpieniu przypomniała tragiczne i bolesnewydarzenia z historii Polski i związane ze szkolnictwem: 75 rocznicę wybuchu II wojny światowej, strajkiroku 1980 i tragedię uczniów, rodziców i nauczycieli w Biesłanie. Wszyscyuczestnicy spotkania chwilą ciszy oddali cześć ofiarom tych wydarzeń. Panidyrektor odczytała listy okolicznościowe skierowane do społeczności szkolnejprzez Minister Edukacji Narodowej, Podkarpackiego Kuratora Oświaty i RzecznikaPraw Dziecka, a także podała szereg informacji dotyczących organizacji nowegoroku szkolnego i złożyła wszystkim życzenia dobrego roku. Na koniec uczniowieklasy V i chór szkolny zaprezentowali krótki program artystyczny. Po wspólnym rozpoczęciuroku szkolnego 2014/2015 uczniowie spotkali się w salach lekcyjnych ze swoimi wychowawcami.

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2014/2015 W ZESPOLE SZKÓŁ W WÓLCE PODLEŚNEJ

Album ze zdjęciami Google+ - „INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2014/2015 W ZESPOLE SZKÓŁ W WÓLCE PODLEŚNEJ”