Jesienne spotkanie integracyjne - 26.11.2016

Dnia 26 listopada odbyło się w naszym przedszkolu jesiennespotkanie integracyjne. Na uroczystość zostali zaproszeni rodzice dzieci orazich rodzeństwo.

Każda grupa zaprezentowała część artystyczną. Dzieci śpiewałyprzygotowane piosenki, tańczyły, recytowały wiersze o tematyce jesiennej. Niezabrakło również krótkich inscenizacji, do których rodzice oraz pani przygotowałyodpowiednie stroje. Wszystkim popisy przedszkolaków bardzo się podobały. Maliartyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

W drugiej części spotkania dzieci wspólnie z rodzicamiwykonali prace plastyczne-  piękne,kolorowe, wykonane z ogromnym zaangażowaniem, które zostały zaprezentowane wkorytarzu przedszkolnym.

Sobotnie przedpołudnie w przedszkolu było czasem wspólnejzabawy, wzajemnego poznawania się i nawiązywania bliższych relacji pomiędzyrodzicami naszych podopiecznych.