JESIENNE SPOTKANIE PRZEDSZKOLAKÓW Z RODZICAMI

26 października odbyło się  w przedszkolu spotkanie integracyjne, w którym wzięły udział dzieci wraz z Rodzicami ze wszystkich grup,Wychowawczynie oraz  Pani wicedyrektor.Głównym punktem była część artystyczna przygotowana przez podopiecznychprzedszkola pod kierunkiem wychowawczyń. Po powitaniu bardzo licznie przybyłychgości,  przedszkolaki w przemiłejatmosferze i z ogromnym zaangażowaniem recytowały wiersze, tańczyły i śpiewałypiosenki o jesieni. Występ dzieci wywołał ogromną radość oraz wzruszenie.Rodzice dumni ze swoich pociech nie szczędzili im oklasków.
        Po programie Paniwicedyrektor podziękowała dzieciom za przepiękny występ, a nauczycielom zaprzygotowanie wychowanków. Następnie Rodzice wraz z dziećmi udali się do salprzedszkolnych, gdzie uczestniczyli w zabawach przygotowanych przezwychowawczynie oraz  wspólnie  wykonali prace plastyczne tematycznie związanez jesienią. Wszystkie  były bardzociekawe i oryginalne, na zakończenie wyeksponowane na korytarzach przedszkola.
        Zorganizowane spotkaniepozwoliło Rodzicom bliżej poznać jak funkcjonują ich dzieci w warunkachprzedszkolnych, poznać kolegów i koleżanki oraz Rodziców swoich pociech. Dzieci zaś, mogły „pochwalić” sięswoją Mamą, Tatą przed rówieśnikami, zaprezentować to, co już potrafią i wnieco inny sposób spędzić czas wolny.

JESIENNE SPOTKANIE PRZEDSZKOLAKÓW Z RODZICAMI

Album ze zdjęciami Google+ - „JESIENNE SPOTKANIE PRZEDSZKOLAKÓW Z RODZICAMI”