JESTEŚMY BEZPIECZNI NA DRODZE. UCZYMY SIĘ UDZIELAĆ PIERWSZEJ POMOCY.

Dnia 14.11.2014 roku uczniowieklas I-III edukacji wczesnoszkolnej wraz z rodzicami i wychowawcami wzięliudział w spotkaniu warsztatowym pt: „ Jesteśmy bezpieczni na drodze. Uczymy sięudzielać pierwszej pomocy”, które prowadzili członkowie PZM w Rzeszowie .Uczestnicy obejrzeli film pt: „Drogowi Piraci”, w którym Policjant wyjaśnił łamiącymprzepisy zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Dzieci poznałyprawidłowe zachowania w ruchu drogowym. Członkowie PZM pokazali sposoby udzielaniapierwszej pomocy na fantomie.

Każdy uczestnik spotkania miał możliwość praktycznego sprawdzeniaswoich umiejętności. Dzieci wykazały się dużą wiedzą, chętnie wykonałypraktyczne ćwiczenia.Wszyscy uczestnicy otrzymali znaczki odblaskowe.

JESTEŚMY BEZPIECZNI NA DRODZE. UCZYMY SIĘ UDZIELAĆ PIERWSZEJ POMOCY.

Album ze zdjęciami Google+ - „JESTEŚMY BEZPIECZNI NA DRODZE. UCZYMY SIĘ UDZIELAĆ PIERWSZEJ POMOCY.”