KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

W celuzaciekawienia uczniów językiem angielskim, a także innymi językami obcymi 26listopada, 2013r. w naszej szkole został zorganizowany Gminny Konkurs  PiosenkiObcojęzycznej. Miał on na celu zachęcenie uczniów do rozwijania swoichuzdolnień artystycznych  językowych, alerównież pomoc  nauce języków.

Organizacjakonkursu spotkała się z zainteresowaniem wszystkich szkół na terenienaszej  gminy. W konkursie wzięło udział30 uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum.

Komisjakonkursowa została powołana spośród nauczycieli języka angielskiego,niemieckiego
i muzyki,  p. Edyta Purcha pełniła funkcjęprzewodniczącej. Uczniowie, którzy zdobyli  I, II, III miejsce otrzymali dyplomy inagrody, pozostali wyróżnieni uczestnicy zaś dyplomy. Dla
nauczycieli – opiekunów zostały przygotowane podziękowania.

Wyniki Konkursu Piosenki Obcojęzycznej

SzkołaPodstawowa

I –MONIKA WISZ (STOBIERNA 1)

II– WERONIKA RYBKA (ZACZERNIE)