MÓJ WYMARZONY ZAWÓD - SPOTKANIA W ŚWIETLICY

Końcem lutego mieliśmy okazję gościć w świetlicy szkolnejrodziców naszych uczniów. 20.02.2017 r. w ramach zajęć „Mój wymarzony zawód”naszym gościem był pan Dariusz Madej, który opowiadał o pracy stolarza.Udzielił nam informacji o narzędziach, o tym jak się nimi posługiwać oraz otym, co możemy zrobić z drewna i jak wiele rzeczy z niego powstaje.

Dwa dni później (22.02.2017 r.) pani Monika Skawińska –Berkowicz opowiedziała nam jak należy przygotować się do pracy policjanta.Widzieliśmy odznakę, kajdanki, ubiór, który noszą policjanci na co dzień orazten, zakładany do pracy w prewencji. Można było go przymierzyć i poczuć się jakpolicjant w pracy. Pod koniec spotkania każdy dostał mały prezent od paniMoniki.