NA BIAŁO-CZERWONĄ NUTĘ 2017

9 listopada 2017 r. w naszejszkole, już po raz  trzeci odbył siękoncert pieśni patriotycznych Polsce śpiewam. Impreza miała charakter środowiskowy.

Z pozytywnym odzewem społeczności szkolnej,przedszkolnej,rodzicóworaz lokalnych organizacji spotkało się nasze zaproszenie do aktywnego udziałuw tym ważnym wydarzeniu Swoją obecnością zaszczycił nas ks dr Andrzej Pociask-proboszcz parafii. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor od krótkiego wprowadzenia w realia historyczne I wojnyświatowej. Następnie z zebranymi odśpiewane zostały pieśni i piosenkipatriotyczne przy akompaniamencie pana Tomasza Piwowara. Bardzo podobał sięwystęp druhów i druhen z OSP w Wólce Podleśnej, drużyny Orlątdziałającej przy parafii Św. Jadwgi w Wólce Podleśnejoraz dzieci przedszkolnych przedszkolnych rodzicami. Wysoka frekwencja (w tymroku było nas ponad 300 osób), pokazuje, że taki rodzaj świętowanianiepodległości naszej Ojczyzny cieszy się popularnością i warto go organizowaćw kolejnych latach.