Nauka z komputerem 2010 - konkurs wojewódzki

Uczniowie naszej szkoły wezmą udział w tym konkursie po raz czwarty.
Sukcesy naszych uczniów w poprzednich latach:
  • 2009r. - wyróżnienie dla Jadwigi Fabińskiej za pracę z historii "Powstania narodowe"
  • 2008r. - wyróżnienie dla Patrycji Surowiec za pracę z fizyki "Kosmos"
  • 2007r. - wyróżnienie dla Bartosza Petyniaka za pracę z historii "Napoleon Bonaparte"

Szczegółowy regulamin tego konkursu dostępny jest na stronie:

www.konkurs-nzk.zs.boguchwala.pl

Zadaniem uczniów jest opracowanie prezentacji multimedialnej, która może służyć jako atrakcyjny materiał dydaktyczny podczas realizacji programu nauczania w szkole podstawowej i gimnazjum.

W VIII konkursie "Nauka z komputerem" 2010 wprowadzono ograniczenia w tematyce prac:
  • uczniowie gimnazjum mogą przedstawić prace z przedmiotów: matematyka, fizyka, chemia
  • uczniowie szkoły podstawowej mogą przedstawić prace z matematyki i techniki.

Zapraszam uczniów do wzięcia udziału w konkursie. Polecam zapoznanie się ze szczegółowym regulaminem konkursu dostępnym na stronie organizatora.
Na prace uczniów z naszej szkoły czekam do 26 marca 2006.

Prezentacje można przesyłać na adres mailowy: miczku@gmail.com lub przynosić osobiście do mnie.

Zachęcam gorąco do udziału w konkursie!

Katarzyna Piotrowska
nauczyciel informatyki