OBCHODY DNIA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

11 października,w naszej szkole, odbyły się oficjalne obchody święta KEN. O uroczystą oprawętego dnia zadbała klasa VI szkoły podstawowej. Uczniowie przygotowaliokolicznościowy apel przypominając na nim krótką historię Komisji EdukacjiNarodowej, a po niej zaprezentowali program słowno - muzyczny dziękującpedagogom za ich pracę.
Smaczkiem tegodnia była „gala oskarowa”, która odbyła się po zakończeniu części artystycznej.
      Uczniowie, by wyróżnić nauczycieli,wzorem Amerykańskiej Akademii Filmowej, przyznali im drogą głosowania Oskary.Pedagodzy byli typowani w 9 kategoriach. Wyróżnienia trafiły do tych, którzyuzyskali największą liczbę głosów. Zadbano o odpowiednią dekorację i stosownąoprawę, a figurki Oskarów, podkreślające w sposób humorystyczny charakterystykękażdej z kategorii, wykonali sami uczniowie.

OBCHODY DNIA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

Album ze zdjęciami Google+ - „OBCHODY DNIA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ”