Odbiór nagrody za zajęcia III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie „Geo -Planeta”

W dniu24.05.11. uczeń naszej szkoły Dawid Kokoszka wraz ze swoim opiekunem paniąMałgorzatą  Proskurą - Buczak i mamąMarią Kokoszką udał się do Warszawy po odbiór nagrody za zajęcia III miejsca wOgólnopolskim Konkursie „Geo -Planeta”. Uroczyste wręczenie nagród odbyło sięna Uniwersytecie Warszawskim na wydziale geograficznym. Nagrodę wręczała panidziekan wydziału,  dyrektor konkursu orazhimalaista pan dr Wojciech Lewandowski, który podarował laureatom swojąostatnią książkę podróżniczą wraz z dedykacją. Przed wręczeniem nagróduczestnicy wycieczki zwiedzili Krakowskie Przedmieście, bibliotekęwydziałowa  a także mieli okazjęporozmawiać ze studentami wydziału geograficznego. Uroczystość zakończyłaprezentacja pana Wojciech Lewandowskiego „Najwyższe ośmiotysięczniki świata”.

Odbiór nagrody za zajęcia III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie „Geo -Planeta”

Album ze zdjęciami Google+ - „Odbiór nagrody za zajęcia III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie „Geo -Planeta””