Pasowanie na gimnazjalistę 2009

Uroczystość zaczęła się ślubowaniem przedstawicieli klasy pierwszej oraz krótkim programem słowno-muzycznym.
Po części oficjalnej uczniowie przeszli na górny korytarz, gdzie klasa II gimnazjum przygotowała specjalny tor przeszkód - po jego przejściu uczniowie klasy pierwszej mogli się nareszcie poczuć prawdziwymi gimnazjalistami :)
Konkurencje wymagały odwagi, ale były nadzorowane przez wychowawców oraz licznie zgromadzonych rodziców.

Po przejściu toru przeszkód był czas na pamiątkowe zdjęcie i przebranie oraz zmycie specjalnego makijażu pierwszoklasistów.

Wszyscy uczniowie zeszli na dolny korytarz, gdzie odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla wszystkich uczniów klas gimnazjalnych.
Poczęstunek przygotowali rodzice uczniów. To oni również przygotowali pamiątkowe prezenty dla uczniów klasy pierwszej - klasowe zdjęcie w ramce.

Pokaz slajdów PicasaWeb

Album ze zdjęciami Google+ - „Pokaz slajdów PicasaWeb”