PASOWANIE NA UCZNIA KLASY 1 SP

UROCZYŚCIE ŚLUBUJEMY!

30 październikauczniowie klasy I w obecności rodziców, pani Dyrektor Renata Poźniak, paniWicedyrektor Joanna Pieczonka, wychowawczyń klasy I i II, uczących w klasienauczycieli oraz koleżanek i kolegów z klasy II złożyli uroczysteślubowanie oraz zostali pasowani na ucznia.

Uroczystość rozpoczęłasię przepięknym polonezem w wykonaniu dzieci z klasy I i II. Aktślubowania oraz pasowania uczniów został poprzedzony programemartystycznym o charakterze patriotycznym. W drugiej części programuuczniowie obu klas zaprezentowali swoją wiedzę, umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Występ dzieci nagrodzony zostałgromkimi brawami zebranych. Poziom umiejętności dzieci zaskoczyłwszystkich gości. Jak wyraziła się jedna z mam: "dzieciwykonały wszystko perfekcyjnie". Było to możliwe dziękiwspółpracy wychowawczyń klas I – III, zaangażowania dzieci ipomocy rodziców. Po programie uczniowie otrzymali prezenty odstarszych kolegów, pani Dyrektor Renaty Poźniak, wychowawczyni i rodziców.

Na zakończeniespotkania wszyscy zostali zaproszenie przez rodziców klasy I napoczęstunek.

(Aby wyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)