Pasowanie na ucznia klasy I SP

Dnia 27 października 2011r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy I SP. W poczet społeczności szkolnej zostali przyjęci:
1. Dariusz Bratek
2. Wiktor Drozdowski
3. Weronika Gancarz
4. Maksymilian Guzek
5. Konrad Kuźniar
6. Miłosz Litwin
7. Julia Miś
8. Magdalena Nowak
9. Aleksandra Piekło
10. Justyna Ruszak
11. Jakub Surowiec
12. Anna Sworszt
13. Kacper Trzyna
14. Kacper Wilczak
15. Martyna Witek

W uroczystości pasowania na ucznia klasy I brali udział: pani dyrektor szkoły, ksiądz proboszcz, rodzice uczniów klasy I, zaproszeni nauczyciele i przedstawiciele SU. Ksiądz proboszcz Waldemar Dopart pobłogosławił dzieci oraz poświęcił tornistry i przybory szkolne. Ślubowanie i pasowanie poprzedził występ dzieci z klasy I i klasy II o charakterze patriotycznym.
    Uczniowie klasy I SP złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Najmłodszych uczniów do grona społeczności szkolnej przyjęła pani dyrektor, pasując każdego na ucznia Zespołu Szkół Szkoły Podstawowej im. Św. Królowej Jadwigi w Wólce Podleśnej symbolicznym ołówkiem. Wychowawczyni złożyła życzenia i obdarowała swoich wychowanków pamiątkowymi dyplomami, a wzruszeni rodzice - upominkami. Pierwszoklasiści wraz z uczniami z uczniami klasy II zaprezentowali program artystyczny "Pierwsza klasa, tak, to my". Pokazali, że potrafią pięknie recytować, śpiewać i tańczyć. Rodzice z dumą podziwiali występ i nagrodzili gromkimi brawami.
    W tym dniu uczniowie klasy I zostali także pasowani na czytelnika. Starsi uczniowie przygotowali program pt. "W świecie bajek".

Pasowanie na ucznia klasy I SP - r.szk. 2011/2012

Album ze zdjęciami Google+ - „Pasowanie na ucznia klasy I SP - r.szk. 2011/2012”