Piknik rodzinny 2012 - klasy I-III SP

6 października 2012 r. w ZS Szkole Podstawowej zostałzorganizowany, już po raz piąty, „Piknik Rodzinny” dla dzieci klas I-III.Tradycyjnie uczestniczyły w nim całe rodziny. Dzieci razem z Rodzicami bawiły się  przy muzyce i rywalizowały w różnychciekawych konkurencjach sportowych. Rodzice poszczególnych klas zmierzyli się wtzw. „Podbijance”. I tu najlepsi okazali się przedstawiciele klasy III.

Nadprzebiegiem spotkania czuwali: Dyrekcja szkoły, Nauczyciele edukacjiwczesnoszkolnej i wychowania fizycznego. Rodzice aktywnie włączyli się wprzygotowania całego przedsięwzięcia. Przygotowali poczęstunek dla wszystkichuczestników. Rada Rodziców pozyskała wsparcie Stowarzyszenia Lokalna GrupaDziałania „Eurogalicja”, które sfinansowało zakup produktów oraz przekazałoupominki dla dzieci (baloniki, plakietki, słodycze), które zostały im wręczonena zakończenie spotkania.

Dyrekcja,Nauczyciele oraz Rodzice składają serdeczne podziękowania.