Piknik rodzinny 2012 - Przedszkole

29 września 2012 roku w Zespole SzkółPublicznym Przedszkolu w Wólce Podleśnej odbył się  „Piknik Rodzinny”. Brały w nim udział dzieciprzedszkolne,  ich rodzice oraz rodzeństwo.Celem spotkania była integracja dzieci, rodziców i nauczycieli, dobra zabawa zdziećmi i dla dzieci. W pikniku uczestniczyły całe rodziny – dzieciprzedszkolne, ich rodzice i rodzeństwo. Organizatorzy: Dyrekcja, nauczycieleprzedszkola i wf-u otrzymali dużą pomoc od Rodziców, którzy przygotowali biesiadęoraz współpracowali w przygotowaniu przedsięwzięcia. Rada Rodziców pozyskaławsparcie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Eurogalicja”, które byłogłównym sponsorem imprezy.

Wszyscy zebrani świetnie się bawili.Dzieci razem z Rodzicami uczestniczyły w zabawach muzycznych, grach i zabawachsportowych. Niemałym wyzwaniem były rozgrywki uni-hokeja pomiędzy rodzicami zposzczególnych grup przedszkolnych.  Abynieco odpocząć,  uczestnicy  zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowanyprzez rodziców dzieci przedszkolnych.

Na zakończenie Gospodyni imprezy panidyrektor Wiktoria Budzisz podziękowała  zauczestnictwo  w zabawach i konkurencjachsportowych i rozdała każdemu dziecku dyplom, słodycze oraz drobne upominki(baloniki, plakietki).  Poczęstunek, nagrodyzostały  ufundowane  przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Eurogalicja”.

Dyrekcja, Nauczyciele oraz Rodziceskładają serdeczne podziękowania.

ZDJECIA PIKNIK RODZINNY 2012

Album ze zdjęciami Google+ - „ZDJECIA PIKNIK RODZINNY 2012”