PIKNIK RODZINNY

15 czerwca2014r. po raz drugi w naszej szkole odbył się piknik rodzinny, który tym razemprzebiegał pod hasłem ,,Czas na zdrowie”. Mimo iż tego dnia pogoda niesprzyjała zabawom plenerowym, zarówno dzieci jak i rodzice tłumnie przybyli naboisko sportowe, aby wspólnie bawić się, współzawodniczyć i  spędzić aktywnie niedzielne popołudnie. Jużod godziny 12.00 utworzone drużyny wzięły udział w biegu na orientację, którycieszył się niezwykłym zainteresowaniem wśród uczniów szkoły podstawowej igimnazjum.
            O godzinie 14.00 nastąpiłouroczyste otwarcie pikniku przez panią dyrektor Wiktorię Budzisz orazprzewodniczącą Rady Rodziców panią Martę Orzech.
            Następnie przed zgromadzonąpublicznością zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, którzy uczęszczają nalekcje tańca w szkole ,,Show Dance” oraz na zajęcia karate prowadzone przezszkołę ,,Oyama”.
        Kolejnym punktem programu byłyrozgrywki sportowe. W przygotowanych konkurencjach brali udział rodzice orazdzieci i każdy mógł wybrać dyscyplinę, w której czuje się najlepiej: piłkęnożną, koszykówkę czy siatkówkę. Nowością na tegorocznym pikniku były I OtwarteMistrzostwa w Wólce Podleśnej w Boule. Ich przebieg śledzili liczniezgromadzeni kibice, którzy dopingowali swoje drużyny.
            Tego dnia nie zabrakło równieżatrakcji dla najmłodszych. Czekał na nich dmuchany zamek, bramka celnościowa,trampolina, basen z piłeczkami , stół do ping- ponga, piłkarzyki oraz miejsce,gdzie można było wykonywać prace plastyczne.
            Dla  uczestników pikniku  zostały  przygotowane przez rodziców grillowanekiełbaski, ciepłe i zimne napoje, warzywno- owocowe przekąski oraz dietetycznei zdrowe kanapki.
            Na zakończenie spotkaniazwycięzcy konkurencji sportowych otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.

PIKNIK RODZINNY

Album ze zdjęciami Google+ - „PIKNIK RODZINNY”