PIKNIK RODZINNY

Dnia27.09.2014 r. odbył się w naszej szkole PiknikRodzinny – rodzinne rozgrywki  i grysportowe oraz wspólne zabawy przy muzyce.

W tymroku uczniowie klas I –III wraz z rodzicami, wychowawcami, nauczycielamiwychowania fizycznego i dyrekcją zebrali się na sali gimnastycznej. Wszyscy  w strojach sportowych, pełni zapału dozdrowego współzawodnictwa.      Spotkanierozpoczęło się od integracyjnych zabaw przy muzyce. Następnie odbyły się gry izabawy sportowe, indywidualne dla uczniów poszczególnych klas. Wiele radości przyniosłyróżnorodne konkurencje, w których udział brały dzieci ze swoimi rodzicami.Każda wygrana przynosiła wszystkim dużo radości.

Worganizację spotkania czynnie włączyli się rodzice uczniów. Przygotowalipoczęstunek, pamiętając o zdrowym odżywianiu. Nie zabrakło więc owoców i warzyw.

Takaforma kontaktu jest bardzo atrakcyjna dla wszystkich. Niewątpliwie jestdoskonała w budowaniu dobrych relacji w kontekście rodzic – dziecko–nauczyciel. Wdraża do aktywnego wypoczynku poprzez ruch. Wspólne spotkaniasportowe dają dzieciom  wiele radości i satysfakcjęz wykonywanych zadań. Pozwala włączyć się rodzicom w proces wychowawczy naszejszkoły.

PIKNIK RODZINNY

Album ze zdjęciami Google+ - „PIKNIK RODZINNY”