PIKNIK RODZINNY

Dnia28.09.2013 r. odbył się coroczny PiknikRodzinny – rodzinne rozgrywki  izabawy sportowe.

Uczniowieklas I –III z rodzicami, wychowawcami, nauczycielami wychowania fizycznego idyrekcją zebrali się na sali gimnastycznej. Wszyscy radośni, wszyscy w strojachsportowych. Spotkanie rozpoczęło się od integracyjnych zabaw przy muzyce.Następnie odbyły się gry i zabawy sportowe, indywidualne dla uczniówposzczególnych klas. Wiele pozytywnych emocji przyniosły różnorodne konkurencje,w których udział brały dzieci ze swoimi rodzicami. Zabawom towarzyszył duchsportowej rywalizacji. Każda wygrana przynosiła wszystkim dużo radości. Na zakończeniespotkania uczniowie, rodzice           inauczyciele uczyli się nowej gry zespołowej boule.

Worganizację spotkania czynnie włączyli się rodzice uczniów. Przygotowalipoczęstunek i upominki dla swoich pociech. Chętnie uczestniczyli w zabawachsportowych
i muzycznych.

Spotkaniecieszyło się dużym zainteresowaniem wśród rodziców i ich dzieci. Dzięki niemuzespoły klasowe  integrują się. Dziecimogą zdrowo współzawodniczyć. Mają możliwość aktywnie spędzić czas wolnywspólnie ze swoimi rodzicami.

PIKNIK RODZINNY

Album ze zdjęciami Google+ - „PIKNIK RODZINNY”