Protokół Gminnego Konkursu Ekologicznego 2018

W konkursiewzięły udział następujące szkoły :

1.   Szkoła Podstawowaw Trzebownisku

Rywalizacja sportowa

Praca plastyczna

Prezentacja

Zespół Szkół w Jasionce  – S.P.

Zespół Szkół  w Wólce Podleśnej–– S.P.

Zespół Szkół w Łące – S.P

Zespół Szkół w Łukawcu  - S. P.

Szkoła Podstawowa w Trzebownisku

Zespół Szkół w  Nowej Wsi– S.P.

7.

Zespół Szkół w Stobierna 1– S.P.

8.

Zespół Szkół w Stobierna 2– S.P.

GIMNAZJUM

Zespół Szkół w Wólce Podleśnej – Gim.

Zespół Szkół w Zaczerniu – Gim

Zespół Szkół w Łukawcu – Gim

Szkoła Podstawowa w Trzebownisku – Gim.

Zespół Szkół w Stobiernej 1 –  Gim.

6.

Zespół Szkół w  Stobiernej 2 – Gim.

Klasyfikacja indywidualna:

SZKOŁA PODSTAWOWA

1.  Hubert Lech                     Zespół Szkół w Jasionce – S.P.                                         43   pkt.

2. Karolina Pokrzywa            ZespółSzkół w Jasionce – S.P.                                         40   pkt.

3.  Jagoda Mazur              ZespółSzkół w Wólce Podleśnej – S.P.                                   37   pkt.

4.  Paulina Piatczyc             ZespółSzkół w Łące – S. P.                                                    37  pkt.

5.  Kinga Lubas                    ZespółSzkół  w Łukawcu - S.P.                                            37   pkt.

6.  Wiktoria Kosiorowska     ZespółSzkół w Wólce Podleśnej - S.P.                               36  pkt.

7.  Katarzyna Kowalska         ZespółSzkół  w Łące - S.P.                                                   36  pkt.

8.  Julia Urban                     ZespółSzkół w Łukawcu –S.P.                                              35  pkt.

9.  Szczepan Rzeszutko         SzkołaPodstawowa w Trzebownisku                                32  pkt.

10. Bartosz Musiał              ZespółSzkół w Nowej Wsi  - S.P.                                           29   pkt.

11. Jakub Malec                    Zespół Szkół w Stobiernej 1  – S.P.                                       27  pkt.

12. Igor Walny                        Szkoła Podstawowa wTrzebownisku                                24   pkt.

13. Karolina Kamińska            Zespół Szkół w Stobiernej 1    - S.P.                                  21   pkt.

14. Antoni Synoś                    Zespół Szkół w Nowej Wsi –S.P.                                        20   pkt.

15. Zuzanna Pogoda               Zespół Szkół w Stobiernej 2    - S.P.                                  20    pkt.

16. Maja Maternowska                Zespół Szkół w  Stobiernej 2– S. P.                              15   pkt.

GIMNAZJUM

1.  Szymon Lech                  ZespółSzkół w Wólce Podleśnej – Gimnazjum                  39  pkt.

2.  Gabriela Sikora                 ZespółSzkół w Zaczerniu - Gimnazjum                         34    pkt.

3.  Sebastian Mączka           SzkołaPodstawowa w Trzebownisku  – Gimnazjum           34   pkt.

4. Dominik Ciosek               Zespół Szkół w Wólce Podleśnej- Gimnazjum                    33  pkt.

5. Regina Dragan                     Zespół Szkół w Łukawcu – Gimnazjum                              31   pkt.

6. Kamila Jodłowska               ZespółSzkół w Łukawcu  - Gimnazjum                               29   pkt.

7. Marta Hus                        Zespół Szkół w Zaczerniu – Gimnazjum                                 27  pkt.

8. Katarzyna Cieślińska        Zespół Szkół w Stobiernej 1 – Gimnazjum                            24  pkt.

9. Aleksandra Chajec            SzkołaPodstawowa w Trzebownisku   - Gimnazjum              23 pkt.

10. Sebastian Kołodziej        Zespół Szkół w  Stobiernej 2-Gimnazjum                                22 pkt.

11. Jakub Kruczek            Zespół Szkół w  Stobiernej 2-   Gimnazjum                                  20 pkt

12. Magdalena Perlak             Zespół Szkół w Stobiernej 1 -Gimnazjum                            20  pkt.

Komisja postanowiła przyznaćnagrody i wyróżnienia

v  w klasyfikacji zespołowej:

I miejsce                   SzkołaPodstawowa w Jasionce

IImiejsce                  Szkoła Podstawowa w WólcePodleśnej

III miejsce                  SzkołaPodstawowa w Łące

I miejsce             Zespół Szkół w Wólce Podleśnej   – Gimnazjum

IImiejsce            ZespółSzkół  w Zaczerniu – Gimnazjum

III miejsce           Zespół Szkół w  Łukawcu– Gimnazjum

w klasyfikacji indywidualnej:

SZKOŁA  PODSTAWOWA

I miejsce         Hubert Lech                          Szkoła Podstawowa w Jasionce

II miejsce      Karolina Pokrzywa                 SzkołaPodstawowa w Jasionce

III miejsce         Jagoda Mazur                         Szkoła Podstawowa wWólce Podleśnej

PaulinaPiatczyc                  SzkołaPodstawowa w Łące

KingaLubas                          Szkoła Podstawowa w Łukawcu

Wyróżnienie   Wiktoria Kosiorowska              Szkoła Podstawowa w WólcePodleśnej

Katarzyna Kowalska                SzkołaPodstawowa w Łące

Julia Urban                              Szkoła Podstawowaw Łukawcu

GIMNAZJUM

I miejsce          Szymon Lech                             Zespół Szkółw  Wólce Podleśnej - Gimnazjum

II miejsce        Gabriela Sikora                               ZespółSzkół w Zaczerniu  – Gimnazjum

IImiejsce     SebastianMączka                  Szkoła Podstawowaw Trzebownisku – Gimnazjum

III miejsce    Dominik Ciosek                     Zespół Szkół w WólcePodleśnej – Gimnazjum

Wyróżnienie     Regina Dragan                     Zespół Szkół w Łukawcu – Gimnazjum

Kamila Jodłowska                ZespółSzkół w Łukawcu – Gimnazjum

Komisja w składzie

PRZEWODNICZĄCY:             Dyrektor ZS w Wólce Podleśnej

Pani  Wiktoria Budzisz

CZŁONKOWIE :

Małgorzata Proskura-Buczak      -  nauczyciel ZS w Wólce Podleśnej

KrzysztofŚmiechowski                  -  nauczyciel ZS w Wólce Podleśnej

TomaszPiwowar                            –nauczyciel ZS w Wólce Podleśnej

Wszystkim zwycięzcom, wyróżnionym oraz uczestnikom konkursu serdecznie GRATULUJEMY!!!