PROTOKÓŁ Z GMINNEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO

P R O T OK Ó Ł

z przeprowadzonego w Zespole Szkół w WólcePodleśnej

w dniu 28 marca 2014r.  Gminnego Konkursu Ekologicznego

W konkursiewzięły udział następujące szkoły :

1.   Zespół Szkół wJasionce  - Szkoła Podstawowa

2.   Szkoła Podstawowaw Trzebownisku

3.   Zespół Szkół wŁące - Szkoła Podstawowa

4.   Zespół Szkół  w Nowej Wsi - Szkoła Podstawowa

5.   Zespół Szkół wŁukawcu – Szkoła Podstawowa

6.   Zespół Szkół  w Wólce Podleśnej - Szkoła Podstawowa

1.   Zespół Szkół wŁące – Gimnazjum

2.   Zespół Szkół wJasionce – Gimnazjum

3.   Zespół Szkół wNowej Wsi – Gimnazjum

4.   Zespół Szkół  w Wólce Podleśnej – Gimnazjum

5.   Zespół Szkół w Łące – Gimnazjum

6.  Zespół Szkół wStobiernej 2  - Gimnazjum

Klasyfikacja zespołowa:

Lp.

Nazwa Szkoły

Wynik testu

Rywalizacja sportowa

Praca plastyczna

Prezentacja

Zespół Szkół w Łukawcu – S.P.

Szkoła Podstawowa w Jasionce - S.P.

Szkoła Podstawowa w Trzebownisku

Zespół Szkół w– Łące S.P.

Zespół Szkół w  Wólce Podleśnej–– S.P.

Zespół Szkół w  Nowej Wsi– S.P.

Zespół Szkół w Stobiernej 2 - Gimnazjum

Zespół Szkół w  Jasionce-  Gim.

Zespół Szkół w Łące – Gim.

Zespół Szkół w Wólce Podleśnej – Gim

Zespół Szkół w  Nowej Wsi  - Gim.

Zespół Szkół w Łukawcu – Gim.

Klasyfikacja indywidualna:

SZKOŁA  PODSTAWOWA

1.  Michał Sierżęga                           SzkołaPodstawowa w Trzebownisku               35  pkt.

2.  Małgorzata Rogala           Zespół Szkół w Łukawcu – SP                         35   pkt.

3.  Kamila Demkiewicz          Zespół Szkół w Wólce Podleśnej – S.P               35    pkt.

4.  Izabella Kocój                 SzkołaPodstawowa w Łące                                  34   pkt.

5.  Katarzyna Kot                  ZespółSzkół w Wólce Podleśnej – S.P                            33   pkt.

6.  Maciej Grata                      Zespół Szkół w Jasionce  – S.P                            33  pkt.

7.  Helena Poźniak                     Zespół Szkół w Łukawcu  – S.P.                       33 pkt.

8.  Dominik Szczygieł            ZespółSzkół w Nowej Wsi   - SP                         31   pkt.

9.  Jerzy Brzoza                     Zespół Szkół w Łące – S.P                                 28  pkt.

10. Maciej Kitliński                   Zespół Szkół w  Jasionce                                   28   pkt.

11. Kamil Wilk                          SzkołaPodstawowa w Trzebownisku               22   pkt.

12. Jagoda Nowak                    Zespół Szkół w Nowej Wsi  – S.P                    17  pkt.

GIMNAZJUM

1.  Monika Lech                  ZespółSzkół w Wólce Podleśnej – Gimnazjum           30   pkt.

2.  Klaudia Jodłowska             Zespół Szkół w Łukawcu –Gimnazjum                      22    pkt.

3.  Magdalena Kubas             Zespół            Szkółw Stobiernej 2 - Gimnazjum               22 pkt.

4. Kinga Kowalska                 Zespół Szkół w  Łące   - Gimnazjum                            22 pkt.

5. Julia Kowalska                  Zespół Szkół w Jasionce  – Gimnazjum                                    21   pkt.

6. Ewa Polewczak                 Zespół Szkół w Nowej Wsi   - Gimnazjum                  20    pkt.

7. Justyna Świeboda           Zespół Szkół w Wólce Podleśnej -Gimnazjum             20   pkt.

8. Izabella Dragan               ZespółSzkół w Łukawcu – Gimnazjum                      18   pkt.

9. Karol Lech                       ZespółSzkół w Stobiernej 2 – Gimnazjum                16   pkt.

10. Daria Midura                   Zespół Szkół w Jasionce  – Gimnazjum                               15 pkt.

11. Magdalena Kula             Zespół Szkół w  Łące  –Gimnazjum                           13    pkt.

12. Wiktoria Lech                 Zespół Szkół w   Nowej Wsi  - Gimnazjum                  8 pkt.

Komisja postanowiła przyznaćnagrody i wyróżnienia

w klasyfikacji zespołowej:

I miejsce          Szkoła Podstawowa w Wólce Podleśnej

IImiejsce      SzkołaPodstawowa w Łukawcu

III miejsce      Szkoła Podstawowa w Jasionce

I miejsce       Zespół Szkół w Wólce Podleśnej –Gimnazjum

IImiejsce       ZespółSzkół w Stobiernej 2  – Gimnazjum

III miejsce    Zespół Szkół w Łukawcu– Gimnazjum

w klasyfikacji indywidualnej:

SZKOŁA  PODSTAWOWA

Michał Sierżęga                        SzkołaPodstawowa w Trzebownisku

Małgorzata Rogala           Zespół Szkół w Łukawcu – SP

KamilaDemkiewicz            Zespół Szkół w Wólce Podleśnej – S.P

II miejsce     Izabella Kocój              Szkoła Podstawowa w Łące

III miejsce         Katarzyna Kot              Zespół Szkół w Wólce Podleśnej – S.P

Maciej Grata                    Zespół Szkół w Jasionce  – S.P

Helena Poźniak              Zespół Szkół w Łukawcu - SP

Wyróżnienie   Dominika Szczygieł           Zespół Szkół w Nowej Wsi - SP

GIMNAZJUM

I miejsce          Monika Lech              Zespół Szkół w Wólce Podleśnej – Gimnazjum

II miejsce        KlaudiaJodłowska             Zespół Szkół wŁukawcu – Gimnazjum

Magdalena Kubas             Zespół Szkół w Stobiernej 2 -Gimnazjum

Kinga Kowalska                  Zespół Szkół w  Łące   - Gimnazjum

III miejsce       Julia Kowalska                                Zespół Szkół w Jasionce  –Gimnazjum

Wyróżnienie Ewa Polewczak               Zespół Szkół w Nowej Wsi - Gimnazjum

Justyna Świeboda           ZespółSzkół w Wólce Podleśnej – Gimnazjum

Komisja w składzie:

PRZEWODNICZĄCY:             Dyrektor ZS w Wólce Podleśnej

Pani Wiktoria Budzisz

CZŁONKOWIE :

Małgorzata Proskura-Buczak-  nauczyciel ZS w Wólce Podleśnej

KrzysztofŚmiechowski - nauczyciel ZS w Wólce Podleśna

Zapraszamyna uroczyste rozdanie nagród wdniu 5.05.2014r. o godz. 9 45.