ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Dnia  7.11.2013r. wNaszej szkole rozpoczęły się obchody Święta Niepodległości, które zostały rozpoczęte mszą świętą odprawioną w Kościele parafialnym pw. Św. Jadwigi Królowej Następnie wszyscy uczniowie wraz znauczycielami przeszli w uroczystej kolumnie do szkoły.

Uroczystąakademię, przygotowaną przez uczniów kl. VI SP i III Gim, pod okiemnauczycieli, poprzedziło wprowadzenie Sztandaru i wspólne odśpiewanie hymnupaństwowego. Zanim Monika Lech i Marcin Skiba przypomnieli trudne losy naszejojczyzny w okresie 123 letniego zniewolenia, przeplatane patriotycznymiwierszami i symbolicznymi sytuacjami, które składały się na cały program,uczniowie klasy pierwszej naszego Gimnazjum złożyli uroczyste ślubowanie.Akademia była okazją do wzruszeń, które prowokowały strofy wierszy, a takżepieśni legionowe znane i lubiane.

ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Album ze zdjęciami Google+ - „ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”