Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

2 września2013r. w Zespole Szkół w Wólce Podleśnej odbyła się inauguracja roku szkolnego2013/2014. Uroczystość szkolną poprzedziła Msza św. celebrowana przez ks. proboszcza. W rozpoczęciunowego roku szkolnego wzięli udział: wójt Gminy Trzebownisko p. Józef Fedan,ks. proboszcz Waldemar Dopart, nauczyciele, rodzice, pracownicy obsługi iuczniowie. Podczas uroczystości głos zabrał wójt gminy, który m.in. złożyłżyczenia owocnego roku szkolnego uczniom, nauczycielom i rodzicom. Dyrektorszkoły p. Wiktoria Budzisz w swoim wystąpieniu nawiązała m.in. do 74-tejrocznicy wybuchu II wojny światowej, tragedii w Biesłanie i Dnia Solidarności. Nadobry początek uczniowie klasy I gimnazjum pod opieką p. Edyty Purchy przygotowali i przedstawili program słowno-muzyczny.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Album ze zdjęciami Google+ - „Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014”