SPEKTAKL TEATRALNY "PIPI SKARPETKA"

Dnia 12 marca 2019 roku w naszym przedszkolu dzieci oglądały spektaklteatralny pt. „Pipi skarpetka”
w wykonaniu aktorów Teatru „Art-Re” z Krakowa. Pipiwprowadza się wraz ze swoją małpką i koniem w kropki do Willi zwanej Pięknotką.Dziewczynka jest obdarzona nadludzką siłą, wychowuje się sama, bez opiekidorosłych. Pipi nie chodzi do szkoły, nie przestrzega podstawowych zasadbezpieczeństwa, dlatego dziewczynka często wpada
w niebywałe kłopoty.

W spektaklu poruszony został temat bezpieczeństwa w domu i na drodze.Dzieci dowiedziały się, że nie mogą same pozostać w domu, muszą chodzić doprzedszkola, czy szkoły. Spektakl ukazuje również, jak ważne jest to, abynawzajem się słuchać, uczyć się od siebie i przede wszystkim szanować, bezwzględu na to, ile ma się lat. Dzieci świetnie się bawiły, żywo reagowały naprzygody Pipi, a także na koniec nagrodziły grę aktorów gromkimi brawami.

(Aby wyświetlić galerię, kliknij na poniższe zdjęcie)