SPOTKANIE AUTORSKIE Z POETĄ, FOTOGRAFIKIEM – PANEM WOJCIECHEM ULMANEM

24 lutego 2014 roku odbyły się spotkaniaautorskie z pisarzem i fotografem, panem Wojciechem Ulmanem – mieszkańcem naszej gminy.  Uczestniczyły w nim dzieciprzedszkolne, klasy I – III szkoły podstawowej oraz uczniowie klas IV – VI wrazz opiekunami.

Głównymcelem spotkań było zapoznanie naszych podopiecznych z twórczością artystyczną pisarza.      Przedszkolakii uczniowie z ogromnym zainteresowaniem słuchali recytowanych przez autorawierszy z tomiku „Małe piękne światy”, a także wcielały się w role ufoludków -policjantów, odgrywając scenki z bajki pt.: „Ufoludki”.

Opróczrecytacji najciekawszych fragmentów swoich utworów, pan Wojciech zaprezentowałdzieciom przepiękne zdjęcia makro, przedstawiające głównie przyrodę.Prezentacja fotografii przeplatana była pełnymi humoru wierszykami iciekawostkami przyrodniczymi. Mali słuchacze wykazali się dużą wiedzą,wspaniale odgadywali uwiecznione na fotografii okazy z otaczającego ichśrodowiska. Starsi uczniowie natomiast wzięli udział w quizie, który dotyczyłświata przyrody i zwierząt. Najlepsi zostali nagrodzeni książkami autorstwapana Wojciecha Ulmana.

Wizyta tego niezwykłego artysty pełna byłaniespodzianek i niezwykłych wrażeń. Na koniec spotkaniakażdy uczestnik mógł zakupić książkę z dedykacją pisarza oraz otrzymać jegoautograf.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z POETĄ, FOTOGRAFIKIEM – PANEM WOJCIECHEM ULMANEM

Album ze zdjęciami Google+ - „SPOTKANIE AUTORSKIE Z POETĄ, FOTOGRAFIKIEM – PANEM WOJCIECHEM ULMANEM”