Spotkanie integracyjne - 12 kwietnia 2013

12 kwietnia w godzinach południowych w naszym przedszkolu licznie zebrały się dzieci przedszkolne ze wszystkich grup wiekowych wraz z Rodzicami i Rodzeństwem. Przedszkolaki, w wiosennej scenerii, kolejno prezentowały programy artystyczne. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze i inscenizowały je ruchem. Prawie wszystkie miały piękne kostiumy. Były słoneczka, żabki, bociany, biedronki, pszczółki, muszki, kwiatuszki, wietrzyki i wiele innych kolorowych postaci. Każdy występ był nagradzany gromkimi brawami.
Druga część spotkania odbywała się w salach przedszkolnych. Pod kierunkiem wychowawczyń, dzieci wraz z Rodzicami wspólnie uczestniczyły w zabawach dydaktycznych związanych z bezpieczeństwem, następnie korzystając ze zgromadzonych materiałów, pracując w grupach, wykonały postacie Pani Wiosny. Prace zostały wyeksponowane na wystawkach na korytarzu przedszkolnym.

Spotkania integracyjne organizowane w przedszkolu spotykają się z pozytywnym odbiorem Rodziców. Dorośli mają możliwość zobaczyć jak funkcjonują ich dzieci w grupie, bawić się wspólnie i nawiązać relacje z rodzicami kolegów i koleżanek swoich pociech.

Powitanie wiosny - spotkanie integracyjne

Album ze zdjęciami Google+ - „Powitanie wiosny - spotkanie integracyjne”