SPOTKANIE INTEGRACYJNE NA POWITANIE WIOSNY

Dnia25 kwietnia 2015 roku w Przedszkolu w odbyło się spotkanie integracyjne nauczycielii dzieci z rodzicami pt. „Wiosna”. Przedszkolaki ze swoimi opiekunkami z grupy„Biedronek” i „Słoneczek” zgromadzili się w swoich salach, by tam uczestniczyć
w zorganizowanym na tą okazję programie artystycznym, a także poprzez rozmowę iwspólne wykonywanie pracy plastycznej lepiej się poznać

Przedszkolakiz radością i uśmiechem na twarzy, czasem jednak z lekkim zawstydzeniem, mówiływiersze i śpiewały piosenki o wiośnie. Rodzice dumni ze swoich pociech,nagradzali ich, po każdym wystąpieniu gromkimi brawami, robili zdjęcia, a nadewszystkim dodawali im otuchy. Po zakończeniu części artystycznej zaproszonowszystkich  przybyłych gości do wykonaniapracy plastycznej. Tematy prac w poszczególnych grupach były różne: w  grupie 4- 5 latków  „Kosz Pani Wiosny”, w grupie 3- 4 latków „Pani Wiosna”. Prace były wykonywane dowolną techniką. Do ich wykonania użytokredek, papieru kolorowego, bibuły, kolorowych gazet. Rodzice się bardzozaangażowali, pomagali swoim pociechom kleić, malować i wycinać. Po wykonaniuprac zorganizowaliśmy wystawę na tablicy znajdującej się na korytarzuprzedszkolnym.

Wtym dniu uśmiech gościł na twarzach rodziców i przedszkolaków. Każdymaluch  ubrany był w piękny strójnawiązujący do treści wiersza, który recytował.Sale były udekorowane w pięknekolorowe kwiaty, co wprowadzało wszystkich w miły wiosenny nastrój. Serdecznaatmosfera, jaka panowała w czasie spotkania sprzyjała nawiązywaniu dobrychrelacji nauczycieli z rodzicami i dziećmi.

Spotkanie integracyjne - kwiecień 2015

Album ze zdjęciami Google+ - „Spotkanie integracyjne - kwiecień 2015”