Spotkanie Integracyjne "Jesień"

Dnia21 listopada 2015r. w naszym przedszkolu w grupie „Gumisiów” i  „Biedronek” odbyło się spotkanieintegracyjne „Jesień”. Na uroczystość zostali zaproszeni rodzice dzieciuczęszczających do przedszkola.

Głównympunktem spotkania była część artystyczna przygotowana przez przedszkolaków podopieką wychowawczyń grup. Mali wychowankowie pięknym śpiewem, recytacją wierszyoraz tańcem zachwycali wszystkich zgromadzonych gości. Występ wywołał wielkąradość oraz wzruszenie wśród rodziców, którzy nagradzali ich oklaskami.  Po zakończonej części artystycznej rodzicewraz z dziećmi wykonali piękne przestrzenne prace plastyczne „Pani Jesień”,„Zwierzątka jesienne”. Wszyscy zaangażowani w pracę, doskonale się bawili.

Wpóźniejszym czasie, dnia 28 listopada 2015r. odbyło się spotkanie w grupie „Słoneczek”, podczas którego zostały wykonanepiękne prace plastyczne pt. „Jesienne drzewo” oraz „Portret Pani Jesieni”.

Miła atmosfera jaka panowała w tym czasie wzmacniaławięzi rodzinne oraz wpływała pozytywnie na integrację przedszkola ześrodowiskiem rodzinnym.