SPOTKANIE INTEGRACYJNE „JESIEŃ” 2019

Dnia 26listopada w godzinach popołudniowych, odbyło się w naszym przedszkolu jesiennespotkanie integracyjne. Na uroczystość zostali zaproszeni rodzice dzieci, ichrodzeństwo a nawet bliscy krewni.

Każda grupa zaprezentowała część artystyczną. Dzieci śpiewałyprzygotowane piosenki, tańczyły, recytowały wiersze o tematyce jesiennej. Niezabrakło również krótkich inscenizacji, do których rodzice oraz panie przygotowałyodpowiednie stroje. Dzieci z grupy „SŁONECZEK” i „GUMISIÓW” wykonały kilka wierszy i piosenek
w językuangielskim.  Dzieci z najmłodszej grupy„BIEDRONKI”  w tym dniu również zostałypasowane „na przedszkolaka” przez panią wicedyrektor Joannę Pieczonkę.

Wszystkim występydzieci bardzo się podobały a mali artyści zostali nagrodzeni brawami. Pozakończeniu części artystycznej rodzice wraz ze swoimi pociechami uczestniczyliw zabawach przygotowanych przez wychowawczynie.

W drugiej części spotkania dzieci wspólnie z rodzicami wykonali praceplastyczne o tematyce jesiennej, które zostały zaprezentowane na korytarzuprzedszkolnym.